Borga

Search

  • Budowa centrum biurowego razem z firmą Borga
  • Budowa centrum biurowego razem z firmą Borga
  • Budowa centrum biurowego razem z firmą Borga

Hotele dla małego biznesu obliczone na rentowność

Zwrot nakładów ma kluczowe znaczenie dla sukcesu inwestycji w budowę centrum biurowego. Każdemu projektowi odpowiada szczególny biznesplan, a wiarygodne prognozy dochodów i kosztów są kluczowe w kontekście finansowania i wyceny najmu. Tym samym znakomicie sprawdza się w takiej sytuacji składana przez firmę Borga obietnica jakości.

Bezproblemowość budowy polega na tym, że sami zarządzamy przedsięwzięciem budowlanym, dzięki czemu klient może skoncentrować się na pozyskiwaniu dzierżawców. Sprawowana przez nas kontrola nad każdym ogniwem łańcucha produkcji pozwala nam wywiązywać się z dostaw terminowo i bez dodatkowych kosztów. Oznacza to, że obsługa nieruchomości ze strony właściciela może rozpocząć się zgodnie z planem, co przynosi korzyści zarówno Tobie, jak i najemcom.

Kolejną zaletą jest kompleksowa gwarancja, jakiej udzielamy na pokrycie: w połączeniu z naszymi trwałymi ramami ze stali zapewnia ona wolną od zmartwień eksploatację na przestrzeni całego okresu działalności przedsiębiorstwa.

Liczne zalety naszego elastycznego systemu budowlanego

System budowlany firmy Borga jest elastyczny. Za jego sprawą z łatwością zoptymalizujemy budynek pod kątem Twojej działki budowlanej, a także zadbamy o przystosowanie oddawanych w dzierżawę przestrzeni do zróżnicowanych potrzeb gospodarczych: możemy na przykład stworzyć przestronny obiekt z zastosowaniem naszych innowacyjnych ram i dużego rozstawu słupów. Nienośne ściany z płyt okładzinowych umożliwiają uzyskanie jednej nawy lub większej ich liczby, a tym samym zaspokojenie przestrzennego zapotrzebowania każdego wynajmującego.

Najważniejsze zalety:

  • wysoce opłacalne rozwiązanie i pewność kosztów
  • elastyczne wymiary nawy – rozstaw osi słupów do 7,2 metra
  • stalowe ramy umożliwiające uzyskanie dużej wysokości wnętrza
  • sukcesy i zadowolenie klientów

Typowe cechy – hotele dla MSP:

Rama – typ Skara lub Vilnius (jednospadowa)
Izolacja – konwencjonalnie izolowany zespół ścienny albo panele wielowarstwowe
– konwencjonalnie izolowany zespół dachowy
Nachylenie dachu – 7 albo 15°
Rozwiązania – otwarta antresola na końcu budynku
– okna w zewnętrznej ścianie antresoli
– przeciwpożarowe ściany wewnętrzne między nawami (EI 30 albo EI 60)
– na froncie budynku wrota podnoszone lub składane
– zadaszenia powyżej otworów drzwiowych
– betonowe elementy ścian

Ważna informacja!

Hala stalowa firmy Borga to produkt najwyższej jakości. Nie jest on zlepkiem wyrobów budowlanych pochodzących od różnych producentów. W budowę nie angażuje się także pośredników. Nasze prefabrykowane budynki są projektowane i testowane w najdrobniejszych szczegółach, tak aby elementy doskonale do siebie pasowały. Przekłada się to na niezawodność dostaw, krótki czas montażu i dużą trwałość rozwiązań.

Nie znaleziono żadnego wyniku dla frazy "{{query}}", proszę wyszukać inną frazę.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...