Borga

Search

  • Stalowe hale produkcyjne dla przemysłu
  • Stalowe hale produkcyjne dla przemysłu
  • Stalowe hale produkcyjne dla przemysłu
  • Stalowe hale produkcyjne dla przemysłu

HALE PRODUKCYJNE DO NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH ZADAŃ

Przedsiębiorstwo inwestujące w nowy zakład produkcyjny bezwzględnie potrzebuje niezawodnego i doświadczonego partnera z branży budowlanej. Wieloletnia działalność zarówno produkcyjna, jak i budowlana daje firmie Borga dogłębną znajomość oczekiwań inwestorów wobec funkcjonalności obiektów przemysłowych.

borga_steel_buildings_production-hall_insert3Ponieważ unikanie ponadplanowych przestojów jest koniecznością, na dobry początek warto wybrać partnera, który ma pod kontrolą każde ogniwo łańcucha produkcji – takiego jak Borga. Nasz kompleksowy system budowy hal pozwala realizować dostawy w uzgodnionych terminach oraz finalizować montaż w krótkim czasie, a zarazem bez kompromisów na polu jakości pracy i wykonania.

Najważniejsze zalety:

  • 40 lat doświadczenia
  • niezawodna dostawa i szybki montaż
  • sprawdzone rozwiązanie systemowe o dużych możliwościach dostosowywania do specyficznych wymagań
  • kontrola nad całym łańcuchem produkcji gwarantująca najwyższej jakości rozwiązania
  • możliwość przygotowania budynku do łatwej rozbudowy

Trwała hala własnej produkcji

Stalowe ramy Borga powstają w  zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym, zgodnie z wymaganiami norm europejskich. Wykorzystywane profile zimnogięte konstrukcji drugorzędnej oraz profilowane blachy stalowe również są naszymi wyrobami. Wszystkie części wznoszonego budynku zostają dostarczone w postaci zestawu gotowego do montażu. Komponenty hali są przygotowane przez naszych wykwalifikowanych inżynierów, co gwarantuje precyzję montażu dokonywanego przez doświadczone brygady montażowe.
Elastyczność naszego wszechstronnego asortymentu ram pozwala spełniać wszelkie potrzeby klientów dotyczące odporności wobec agresywnych czynników zewnętrznych, nośności, dostępnej przestrzeni czy innych aspektów. Często wybieranym rozwiązaniem jest podział wnętrza na linie produkcyjne odzwierciedlający ich zróżnicowane wymagania w zakresie ochrony przeciwpożarowej i tłumienia hałasu.

Suwnice do ciężkich ładunków

Oferujemy proste słupy z kolumnowymi wspornikami na belki podsuwnicowe, a także belki pod suwnice zarówno z szynami, jak i bez szyn, odpowiednie do montażu i wzdłuż, i w poprzek hali. Współpracujemy przy tym z producentami suwnic, dopilnowując tym samym konstruowania rozwiązań optymalnych pod względem tak udźwigu, jak budżetu.

Typowe cechy – hale produkcyjne:

Rama – typ Gdynia lub Skara
Izolacja – konwencjonalnie izolowane ściany z  pokryciem z blachy lub płyty warstwowe
– konwencjonalnie izolowany dach
– izolowane pokrycie membranowe lub bitumiczne na wierzchu blach samonośnych
Nachylenie dachu – 7° w przypadku dachu z blach stalowych lub 3 do 7° w przypadku pokrycia bitumicznego lub membranowego
Rozwiązania – opcjonalne proste słupy
– kolumnowe wsporniki pod belkę podsuwnicową
– belki podsuwnicowe z szynami lub bez szyn
– duże pionowe lub poziome naświetla ścienne albo okna
– podział wnętrza na linie produkcyjne odzwierciedlający ich zróżnicowane wymagania w zakresie ochrony przeciwpożarowej i tłumienia hałasu
– wrota segmentowe albo rozwierne
– antresola w części budynku przeznaczonej na biura lub magazyny
– zadaszenie nad platformą załadowczą

Ważna informacja!

Hala stalowa firmy Borga to produkt najwyższej jakości. Nie jest on zlepkiem wyrobów budowlanych pochodzących od różnych producentów. W budowę nie angażuje się także pośredników. Nasze prefabrykowane budynki są projektowane i testowane w najdrobniejszych szczegółach, tak aby elementy doskonale do siebie pasowały. Przekłada się to na niezawodność dostaw, krótki czas montażu i dużą trwałość rozwiązań.